Servis
Vítejte na stránce servisu mobilních telefonů.
Nabízíme kvalitní a rychlý servis mobilních telefonů značek Nokia, Apple, Sony, Samsung, Sony Ericsson, LG.
Servis mobilních telefonů provádíme od svého vzniku a vždy je pro nás důležitá spokojenost zákazníka. Naše služby jsou na profesionální úrovni. Rádi a ochotně vám poradíme a pomůžeme s řešením problému.
Sledujeme neustále novinky a veškeré informace v této oblasti, čímž získáváme přehled o všech modelech mobilních telefonů a technologiích, takže dokážeme poradit s jakýmkoliv přístrojem, který zákazník přinese.
Zálohování a přenos dat, záloha kontaktů, obrázků, atd..
Mobilní telefon už dnes neslouží jen k telefonování. Nabízí široké použití. Fotí, natáčí video, dále ho používáme jako diář, adresář, poznámkový blok, diktafon a mnohem víc. Tímto způsobem vytváříme množství dat, které jsou pro nás důležité a neradi bychom o ně přišli.
Nabízíme vám zálohu těchto dat. Kontakty či SMS si můžete odnést vytištěné, na vlastní Flash USB paměti a nebo vám je zašleme emailem ve formátu HTML nebo xls. Zálohovat lze i kontakty ze SIM karty.
Alcatel Alcatel
Aligator Aligator
Allview Allview
Apple Apple
CPA CPA
Gigabyte Gigabyte
Honor Honor
HTC Smartphone HTC Smartphone
Huawei Huawei
Lenovo Lenovo
myPhone myPhone
Nokia Nokia
Prestigio Prestigio
Samsung Samsung
Sony Sony
ZOPO ZOPO
Náramky a Hodinky Náramky a Hodinky
Huawei Huawei
Infolinka
+420 721 66 25 25
+420 777 14 25 25
(PO-Pá 9:00-17:30, SO 9:00-11:30)
FACEBOOK
Reklama
Nekteré naše zboží může být určeno pro trh EU.
Některé telefony v naší nabídce mohou pocházet z dovozu, nemusí být tedy určeny vždy pro český trh. Záruční doba je vždy 24 měsíců. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Ceny zboží platí pouze pro náš internetový obchod, v kamenném obchodě se mohou ceny lišit. (c) 2015 - Všechna práva vyhrazena.
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů.
NOKIA  |  SAMSUNG  |  NOKIA  |  APPLE IPHONE