Servis
Vtejte na strnce servisu mobilnch telefon.
Nabzme kvalitn a rychl servis mobilnch telefon znaek Nokia, Apple, Sony, Samsung, Sony Ericsson, LG.
Servis mobilnch telefon provdme od svho vzniku a vdy je pro ns dleit spokojenost zkaznka. Nae sluby jsou na profesionln rovni. Rdi a ochotn vm poradme a pomeme s eenm problmu.
Sledujeme neustle novinky a veker informace v tto oblasti, m zskvme pehled o vech modelech mobilnch telefon a technologich, take dokeme poradit s jakmkoliv pstrojem, kter zkaznk pinese.
Zlohovn a penos dat, zloha kontakt, obrzk, atd..
Mobiln telefon u dnes neslou jen k telefonovn. Nabz irok pouit. Fot, nat video, dle ho pouvme jako di, adres, poznmkov blok, diktafon a mnohem vc. Tmto zpsobem vytvme mnostv dat, kter jsou pro ns dleit a neradi bychom o n pili.
Nabzme vm zlohu tchto dat. Kontakty i SMS si mete odnst vytitn, na vlastn Flash USB pamti a nebo vm je zaleme emailem ve formtu HTML nebo xls. Zlohovat lze i kontakty ze SIM karty.
Aligator Aligator
Apple Apple
CPA CPA
Mobiola Mobiola
myPhone myPhone
Nokia Nokia
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi
Nramky a Hodinky Nramky a Hodinky
Infolinka
+420 721 66 25 25
+420 777 14 25 25
(Po-PÁ 9:00-17:30)
Reklama
Nekteré naše zboží může být určeno pro trh EU.
Některé telefony v naší nabídce mohou pocházet z dovozu, nemusí být tedy určeny vždy pro český trh. Záruční doba je vždy 24 měsíců. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Ceny zboží platí pouze pro náš internetový obchod, v kamenném obchodě se mohou ceny lišit. (c) 2015 - Všechna práva vyhrazena.
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů.
NOKIA  |  SAMSUNG  |  NOKIA  |  APPLE IPHONE