Servis
Vítejte na stránce servisu mobilních telefonů.
Nabízíme kvalitní a rychlý servis mobilních telefonů značek Nokia, Apple, Sony, Samsung, Sony Ericsson, LG.
Servis mobilních telefonů provádíme od svého vzniku a vždy je pro nás důležitá spokojenost zákazníka. Naše služby jsou na profesionální úrovni. Rádi a ochotně vám poradíme a pomůžeme s řešením problému.
Sledujeme neustále novinky a veškeré informace v této oblasti, čímž získáváme přehled o všech modelech mobilních telefonů a technologiích, takže dokážeme poradit s jakýmkoliv přístrojem, který zákazník přinese.
Zálohování a přenos dat, záloha kontaktů, obrázků, atd..
Mobilní telefon už dnes neslouží jen k telefonování. Nabízí široké použití. Fotí, natáčí video, dále ho používáme jako diář, adresář, poznámkový blok, diktafon a mnohem víc. Tímto způsobem vytváříme množství dat, které jsou pro nás důležité a neradi bychom o ně přišli.
Nabízíme vám zálohu těchto dat. Kontakty či SMS si můžete odnést vytištěné, na vlastní Flash USB paměti a nebo vám je zašleme emailem ve formátu HTML nebo xls. Zálohovat lze i kontakty ze SIM karty.
Alcatel Alcatel
Aligator Aligator
Apple Apple
CPA CPA
Huawei Huawei
myPhone myPhone
Nokia Nokia
Samsung Samsung
Sony Sony
Xiaomi Xiaomi
Infolinka
+420 721 66 25 25
+420 777 14 25 25
(PO-Pá 9:00-17:30, SO 9:00-11:30)
FACEBOOK
Reklama
Nekteré naše zboží může být určeno pro trh EU.
Některé telefony v naší nabídce mohou pocházet z dovozu, nemusí být tedy určeny vždy pro český trh. Záruční doba je vždy 24 měsíců. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Ceny zboží platí pouze pro náš internetový obchod, v kamenném obchodě se mohou ceny lišit. (c) 2015 - Všechna práva vyhrazena.
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů.
NOKIA  |  SAMSUNG  |  NOKIA  |  APPLE IPHONE